Artanë | Makina | Vetura | Toyota | Celicia | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 11:17 Vetura , Ferizaj

Toyota Celica T23

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Tet 09:25 Vetura , Gjilan

Shitet komplet ose pjes

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 20:47 Vetura , Prishtinë

Shes Toyota Celica 1.6 Benzin Ngjendje trregullt

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Jan 00:23 Vetura , Gjakovë

Shitet Toyota Celica-2002

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 10:58 Vetura , Gjakovë

Toyota Celica 1.8, Fellne Chrome, Klim Full EXTRA

8 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Jan 05:38 Vetura , Gjakovë

Toyota Celica

6 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Nën 11:20 Vetura , Kastriot

Toyota 2.0 GT-i 16

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Nën 20:17 Vetura , Viti

Shitet/Ndrrohet Toyota Celica Coupe/RA6 (Oldtimer)

Viti: 1984
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Nën 19:50 Vetura , Gjilan

Toyota celica 2.0 16v

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 00:13 Vetura , Lipjan

Shitet toyota celica 2.2 gt

2 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim