Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Toyota | Crown

17 Maj 23:23 ,

Toyota 1.6 benzin boj ndrrim

1 320 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999


Në fillim