Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Toyota | IQ

18 Mar 10:59 ,

Toyota iq 1.0

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 13:58 ,

Toyota

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim