Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Toyota | MR 2

24 Korr 11:04 ,

Toyota Mr2 twinturbo 2.0

9 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Pri 21:53 ,

Toyota mr2 2.0 twinturbo

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Shk 17:19 ,

Toyota MR2

4 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 16:51 ,

Toyota mr2

4 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 22:43 ,

Toyota MR2 2.0l Targa .Twins Tuning ! Show/vetur

12 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Sht 16:32 ,

Toyota Mr2

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Korr 07:22 ,

toyota mr2

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Korr 07:02 ,

toyot mr2

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Korr 10:58 ,

MR2 2.0l Tuning ! IPET ME QERA

100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Qer 21:03 ,

toyota MR 2

40 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 18:23 ,

Toyota MR 2

10 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Mar 13:40 ,

Toyota Mr2.. tuning

8 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Gush 10:30 ,

toyota sport

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 23:33 ,

Toyota MR2 tuning sport

8 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Gush 20:23 ,

Toyota Mr 2 BEJM NDRRIM

Viti: 1986
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 09:13 ,

Toyota MR2 -91

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 00:47 ,

Toyota MR2 SPORT

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim