Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Toyota | Picnic

10 Gush 21:41 ,

Toyota Piknik 1.6. Me 6 ulse benzin

700 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 23:29 ,

toyota

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 09:08 ,

Toyota Picnic

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Nën 15:49 ,

Toyota Piknik

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim