Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Toyota | Sienna

13 Maj 17:04 ,

Toyota Siena

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 22:35 ,

Toyot siena 7 persona

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 09:32 ,

Shite dhe nderrohet

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim