Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Toyota | Starlet

01 Jan 14:40 ,

Vetura Ne Shitje

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 21:50 ,

Vetur e vogel

780 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Dhj 23:03 ,

Vetur e vogel pa probelem punpn shum mir

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Dhj 19:12 ,

Vetur e vogel

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Dhj 21:45 ,

Vetur e vogel

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Dhj 23:11 ,

Tiptop

850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 21:58 ,

Prishtin

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 09:57 ,

Vetur

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 23:54 ,

Shes

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 17:05 ,

Toyota 1.0 benzin shitet ndrrohet

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim