Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Toyota | Tacoma

18 Maj 23:11 ,

Shes Gjipin per.Pjes

1 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 10:18 ,

2002 Toyota Monster Truck off road

90 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Jan 17:34 ,

Shitet Toyota

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim