Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Toyota | Tundra

06 Qer 19:33 ,

2017 Toyota Tundra TRD Off-Road

5 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Korr 09:28 ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim