Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Toyota | Urban Cruiser

21 Mar 20:41 ,

Toyota Urban Cruiser

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim