Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Toyota | Verso

22 Gush 10:54 ,

Shitet Toyota Verso 2.0 Diesel 2012 Panoram

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 13:33 ,

Shitet tojota corola me ni vit regjistrim

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 08:56 ,

u shit

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 11:21 ,

Shitet Toyota Verso i sapo ardhur nga Gjermania

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Mar 17:10 ,

Shitet vetura Toyota Verso 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Korr 13:50 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 22:32 ,

Toyota Verso 7 ulese

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 16:11 ,

Toyota Verso

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 21:47 ,

Toyota verso 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Shk 22:21 ,

Toyota Verso

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 16:08 ,

Shitet Toyota verso 2.0 disel

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 16:27 ,

Shitet urgjent

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 07:54 ,

Vetur

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 19:04 ,

Toyota Verso

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 10:04 ,

Shes toyoten urgjent

300 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 14:25 ,

Toyoata corolla Verso

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 13:40 ,

Toyota

5 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Jan 18:12 ,

TOYOTA VERSO -05

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Nën 11:56 ,

Toyota verso diesel

7 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim