Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Toyota

Aygo , 2
Yaris , 4
03 Qer 18:52 ,

Ipet makina me qera

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 14:40 ,

TOYOTA AYGO

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Gush 16:31 ,

Toyota Yaris 1.0 benzin

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Korr 11:26 ,

Toyota aygo 1.0

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
16 Maj 15:07 ,

Shitet toyta yaris

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Maj 14:48 ,

shitet toyota yaris

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Mar 15:41 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim