Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Trabant

601 , 1
29 Gush 20:24 ,

TARABANT 601 Oldtimer

8 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Gush 21:35 ,

Trabant benzin -84

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim