Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Triumph | TR4

04 Korr 01:01 ,

yamaha motorri ndrrohet me vetura

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Tet 19:31 ,

BAGEER

4 300 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim