Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Triumph | TR8

25 Jan 03:09 ,

Yamaha 1000 kubik

700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim