Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Triumph

Dolomite , 1
TR4 , 2
TR8 , 1
25 Jan 03:09 ,

Yamaha 1000 kubik

700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Jan 18:29 ,

Agregat

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Korr 01:01 ,

yamaha motorri ndrrohet me vetura

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Mar 18:53 ,

shitet

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Tet 19:31 ,

BAGEER

4 300 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim