Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | UAZ

Hunter , 3
Patriot , 1
13 Maj 11:09 ,

U Shittttttt flm Polaris (Batman)

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 20:32 ,

UAZ 469B

970 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Maj 01:49 ,

Lorik ajdari

6 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Mar 07:19 ,

UAZ 1972

13 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim