Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | UAZ

Hunter , 6
Patriot , 1
13 Maj 11:09 ,

U Shittttttt flm Polaris (Batman)

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 23:17 ,

Uaz 4x4

2 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Jan 17:03 ,

Uaz 469B

Viti: 70-at
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 20:32 ,

UAZ 469B

970 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Maj 01:49 ,

Lorik ajdari

6 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Mar 07:19 ,

UAZ 1972

13 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Nën 01:12 ,

UAZ 1979

6 900 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim