Klinë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Beetle | MerrJep

06 Tet 18:30 Vetura , Klinë

Blej VW Beetle old timer dhe VW kombi T2

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Jan 14:29 Vetura , Klinë

Shitet Vetura Buba-Betle 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 16:11 Vetura , Klinë

Bittel u.shit

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim