Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Buggy

27 Tet 19:07 ,

Goma fellen

150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 14:51 ,

Ushit u shit flm korsa a 1.2 benxin 3muj rks flm

600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Tet 20:57 ,

》AUTO KOSOVA���� BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME��

7 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 20:44 ,

Shiten skelet

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Mar 08:45 ,

VW Volkswagen

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 17:36 ,

Ushit flm merrjep

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 18:07 ,

buba

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 17:33 ,

shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 15:53 ,

Bejè transportt veturave Gjermani-Zvicerr-Kosove

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Sht 16:18 ,

U shit

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 07:37 ,

Shes fellne 225 45 R17

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 23:43 ,

Buba

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 21:46 ,

ushit nga as Arsoni

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 15:48 ,

VW BUBA RKS 6 MUJ:::: BEJM NDRRIM :::

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 22:42 ,

buba 2001

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 21:21 ,

Blej motor elte dizel

10 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 17:52 ,

Ngrohese per këmbë

50 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 11:06 ,

VW Buggy -97

1 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 14:39 ,

VW BUBA, VITI I PRODHIMIT 1975,1200 Kubik.

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 22:40 ,

Buba 1.6

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Nën 01:44 ,

Shesh buben

3 300 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Tet 16:44 ,

Shes Buba 2.0 benzin

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999


Në fillim