Artanë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | CC | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 04:51 Vetura , Kaçanik

☎️BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN��

49 116 515 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:34 Vetura , Mitrovicë

PASSAT CC 2.OTDI HIGHLINE 2009 FUL EKSTRA

6 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:34 Vetura , Mitrovicë

PASSAT CC 2.OTDI HIGHLINE 2009 FULL EKSTRA

6 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:55 Vetura , Besianë

Passat cc

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:21 Vetura , Prishtinë

Passat CC DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:27 Vetura , Lipjan

Vw Passat Cc 2.0 Tfsi “DzG, Automatik Viti 2014

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:02 Vetura , Prishtinë

Vw Passat CC

9 600 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:34 Vetura , Prishtinë

shes passat cc 2014 rline dsg 2.0 tsi veq me dogan

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 16:33 Vetura , Besianë

SHITET URGJENDD 1.9 SDI 3 JAV REGJISTRIM

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Nën 23:50 Vetura , Gjilan

Passat 2.0 DSG tdi Bluemotio Higline i ardh nga ch

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim