Prishtinë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Caddy

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Caddy | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:31 ,

Caddy 1.9Tdi Max 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:31 Shitorja ,

VW CADDY LIFE 1.6 TDI DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:23 ,

Frigo&Friz -20c-VW Caddy maxi 1.6 tdi i Doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:05 ,

Caddy maxi 1.6 TDI DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 ,

cedy

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:03 ,

Kedi 2005 klim rks 2.0 dizell

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 ,

Kedi 1.9 tdi 2006 veq me dogan me klim

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:01 ,

Kuk per pikap Caddy

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:01 ,

❄❄2 Goma 14 Hankook❄❄

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:00 ,

vw caddy 2001

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:59 ,

Caddy 2.0 sdi veq me dogan te paguar

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:55 ,

BLEJM VW CADDY

200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:42 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 ,

VW CADDY 1.9 TDI I POSA ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:41 ,

VW CADDY TDI 2012 ME 5 ulese

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:56 ,

VW CADDY 1.9 DIZELL VITI-2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:47 ,

VW Caddy 2.0TDI me Klime model i ri 12/2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:18 ,

Caddy

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:06 ,

Vw caddy 1,9 tdi klima viti 12.2007

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:04 ,

CADDY 2.O SDI 2004 VITI ME DOGAN ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:02 ,

CADDY 2.0 SDI VITI 2004 ISAPOARDHUR

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:58 ,

Caddy 1.9 TDI 77kw klima 12.2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:49 ,

CADDY M 2.0 SDI VITI 2004 ME DOGAN ISAPOARDHUR

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:04 ,

Caddy 2012 diesel 1.6 me dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:09 ,

VW Caddy 1.9 TDI

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:01 ,

Caddy 2.0

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:34 ,

VW Caddy

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:02 ,

VW caddy 2007 1.9 TDI me dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:01 ,

Caddy 2011 diesel 1.6 tdi me dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:01 ,

Caddy 2007 diesel 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:00 ,

Caddy 2015 diesel 1.6 me dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:58 ,

Caddy 1.6 diesel me dogan maksi me karriga

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:58 ,

Caddy 2010 diesel 1.9 me dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:57 ,

Caddy 2004 diesel 2.0 sdi me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:57 ,

Caddy 2012 1.6 tdi me dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:56 ,

Caddy 2010 diesel 1.9 TDI me dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:29 ,

VW Caddy 2.0 sdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 01:25 ,

Caddy 1.6 TDI

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Shk 20:22 ,

ww cadyy

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 12:51 ,

VW CADDY 1.9 TDI MAUEL 2004 RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 08:09 ,

Caddy 2.0 sdi 1vitregjistrim

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 02:16 ,

Caddy 1.9 TDI 2000 me dogan

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 22:07 ,

Caddy

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 16:06 ,

VW CADDY SDI 1.9

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 12:08 ,

cady

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Caddy | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim