Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Caddy

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | VW Volkswagen Caddy | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:28 ,

vw caddy 1.9 tdi viti 2006 pa klim

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 ,

vw caddy 2.0 sdi me klim viti 2005 me dogan te paguar

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:27 ,

vw caddy 2.0 sdi me klim viti 2005 pa dogan

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 ,

vw caddy 2.0 sdi me dogan te paguar nemer firmes

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:27 ,

wv caddy me klim 2.0 sdi pa dogan viti 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 ,

Blej pikapa dhe komba

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:24 ,

Shitet vw caddy urgjent!!??

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:23 ,

Frigo&Friz -20c-VW Caddy maxi 1.6 tdi i Doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:17 ,

Caddy 1.9Tdi Max 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:15 ,

vw cady

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:05 ,

Caddy maxi 1.6 TDI DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 ,

Shitet Caddy 1.9 sdi

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:43 ,

VW CADDY TREND 2.0 TDI 2012 4 MOTION Me dogane

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:39 ,

Shitet pikapi cady 1.9 sdi Vitin 2001 rks 11 muje

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 ,

WV CADDY 2.0 SDI 2005 RKS 6 MUJ GJENDJE SHUM TMIR

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25 ,

VW CADDY 1999 1.9TDI RKS 26.10/21

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:22 ,

Pikap Cedy 1.9 SDI Viti 1998 RKS ☎️ 044808024

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 ,

VW CADDY 2.0 SDI

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:05 ,

cedy

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:03 ,

Kedi 2005 klim rks 2.0 dizell

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 ,

Kedi 1.9 tdi 2006 veq me dogan me klim

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:01 ,

Kuk per pikap Caddy

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:01 ,

❄❄2 Goma 14 Hankook❄❄

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:00 ,

vw caddy 2001

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:59 ,

Caddy 2.0 sdi veq me dogan te paguar

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:55 ,

BLEJM VW CADDY

200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:42 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 ,

VW CADDY 1.9 TDI I POSA ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:41 ,

VW CADDY TDI 2012 ME 5 ulese

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:37 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan-viti 2005

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:36 Shitorja ,

VW Caddy 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:36 ,

VW Caddy 2.0 sdi -Me dogan-viti 2004

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:36 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Pa dogan -viti 2004

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:35 ,

VW Caddy 2.0 sdi- Me dogan-viti 2005

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:35 ,

VW Caddy 1.9 Tdi - Me Dogan - viti 2007 Me klim

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:34 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan -Viti 2004

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:34 ,

VW CADDY 2.0 SDI 2007 RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan - viti 2004Me klim

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33 ,

VW Caddy 2.0 sdi -Me dogan faktur tvsh-viti 2004

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan - viti 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 ,

VW Caddy 1.9 Tdi -Pa dogan-viti 2010-Me klim

3 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:31 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan-viti 2006-Me klim

3 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen Caddy | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim