Kastriot | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Fox | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 08:52 Vetura , Prishtinë

VW Fox 1.4 Diesel viti prodhimit 05

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 20:51 Vetura , Fushë Kosovë

Shes veturen VV Fox 1.2

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Nën 16:25 Vetura , Ferizaj

VW FOX 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 19:10 Vetura , Prishtinë

VW FOX 1.2Benzin,manual , viti i prodhimit 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Nën 21:22 Vetura , Prishtinë

Shitet VW Fox !!

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Tet 11:05 Vetura , Prishtinë

vw fox

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 21:42 Vetura , Viti

VW Golf 2 -97

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Gush 20:22 Vetura , Prishtinë

Shitet Wolksvagen Fox 1.2

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Gush 09:27 Vetura , Prishtinë

U SHIT

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 09:54 Vetura , Mitrovicë

VW VOX 1.4 TDI, I REXHISTRUAR, viti 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim