Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Iltis

24 Maj 23:04 ,

U SHIT FLMMM

580 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Jan 19:23 ,

Golf 6

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 16:56 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Gush 14:27 ,

Afrim

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 23:24 ,

Jetta

599 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Tet 13:44 ,

Vetur Iltis

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim