Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Karmann Gnia

21 Korr 23:19 ,

Shitet ne gjendje shum te mir

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 11:42 ,

Passat 3C

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 13:48 ,

Vw passat angles

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 22:11 ,

Shitet passati

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim