Fushë Kosovë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | LT

23 Dhj 00:01 ,

Lt

2 900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Nën 05:52 ,

Shitet lt

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Nën 23:57 ,

Shlep Auto Bartje

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Nën 11:59 ,

Lt kombi 99

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 09:44 ,

Lt 35

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Qer 14:22 ,

shes kombi

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 11:54 ,

U SHIT FLM MERRJEP ( LT 28 - 2.5 TDI 2004)

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 23:12 ,

shes kombi vw 4500 euro

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 10:36 ,

Makine

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 10:46 ,

VW LT35

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Korr 22:28 ,

Kombi LT 35

3 779 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 17:36 ,

VW Lt 35 2.5 TDI hebebyne

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 16:34 ,

VW LT 35. 2.5 TDI gjendje rregullt

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 19:50 ,

Kamionet Lt dupell rrot me dogan u shittttttt

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 11:23 ,

Kamionet Lt 2.5 TDI me dogan dhe homologim u shitt

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 08:23 ,

Kamionet Lt kiper e ardhur prej zvicre u shitttttt

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 15:53 ,

lt crafter 2.5 TDI U SHITTTTT FLM

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Sht 13:02 ,

w elte 35

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 19:40 ,

LT 35 2.5D 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim