Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Lupo

Dje 23:47 ,

Polo Lupo 1.0 b

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:25 ,

Lupo

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:55 ,

shitet lupo 1.7 v.p 2001 6 muj rks

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 17:14 ,

blej lupo kush ka me shit me tabela te huja 1.2 di

500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Sht 23:21 ,

Lupo 1.4 tdi

3 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 21:14 ,

shitet lupo

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 08:28 ,

SHITET LLUPO 1.7 DIZELL

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Sht 22:32 ,

Shitet lupo 1.4

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 07:30 ,

u shitt flm e gzoft pronari i ri

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 18:28 ,

Vw Lupo 2003 RKS U shitt e gezoft pronari

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Sht 13:52 ,

shitet lupo 1.2 tdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Gush 10:12 ,

Shitet VW Lupo 1.0 Benzin MPI Euro 4

650 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Gush 00:28 ,

shes lupon 1.2 tdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Gush 01:09 ,

shes lupo 1.2tdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 18:28 ,

Shitet Lupo 1.7 Diesel 2001

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 23:35 ,

VW Lupo

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Gush 21:47 ,

045581639

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 14:06 ,

Shitet Lupo 1.7Sdi

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Gush 14:58 ,

Llupo lupo 3L

1 495 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 22:48 ,

Lupo

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 11:16 ,

VW Lupo

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 18:43 ,

Shite lupo 1.4 benzin 2000 me regjistrim

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 20:25 ,

Shes Lupo 1.2 TDI (DI-të gjelbërt)

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 19:47 ,

Shes Lupo 1.2 TDI (DI-të gjelbërt)

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 10:33 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 16:11 ,

Fara per Lupo 1.2 3L

25 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 22:58 ,

Shitet/nderrohet LUPO

Viti: 2002
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
25 Pri 14:58 ,

Shala

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 21:38 ,

Shitet Lupo gjendje perfekte

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 10:35 ,

Shitet

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 10:35 ,

Lupo 3L 1.2 TDI

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 12:14 ,

Lupo 1.2 3L TDI

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 17:46 ,

Shitet Lupo regjistrim 8Muaj

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 12:14 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Shk 21:11 ,

VW Lupo benzin

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 13:37 ,

Lupo 1.2 tdi 3L

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 17:38 ,

Llupo 1.4 TDI me T dhe D tkuqe ♦️♦️

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 12:16 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Jan 11:20 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Jan 11:55 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Jan 17:30 ,

VW Lupo benzin

44 759 317 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Jan 10:14 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Jan 20:03 ,

Llupo

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 10:59 ,

Shotet

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 09:19 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Nën 14:02 ,

Ushitt

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 20:11 ,

Shes vetur polo

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999


Në fillim