Klinë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | New Beetle | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


17 Nën 00:26 Vetura , Gjakovë

New beetle viti 2006

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 09:17 Vetura , Vushtrri

Buba[Beetle)00-Benzin-Klim 2600

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Korr 19:16 Vetura , Vushtrri

Shitet buba extra e rujtne 1vit regjistrim 1.9

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 14:42 Vetura , Prishtinë

Me klim funksunale

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 18:49 Vetura , Prishtinë

U shitt flmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 12:18 Vetura , Gjakovë

����Renta a Car ����

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 18:18 Vetura , Prishtinë

VW Buba 1.8 b extra e rujtne ndrrim i munshum

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Mar 15:58 Vetura , Prishtinë

shitet New beetle

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 16:22 Vetura , Prishtinë

Shitet buba 1.9 dizell

3 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 09:47 Vetura , Viti

VW BEETLE BENXIN ME KLIM RKS 10 MUAJ

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim