Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Routan

25 Jan 12:36 ,

Traktor ferguson

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 15:32 ,

golf 2 disel

380 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 17:31 ,

shes veturen pollo 1.4 dizell viti 1990

430 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 15:41 ,

Vw Touran

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Jan 18:25 ,

tauran

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim