Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Santana

08 Gush 20:19 ,

PASAT RKS 12 MUAJ PASAT 2.0 DIZELL

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:13 ,

shitet ndrohet

Viti: 1984
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Maj 00:53 ,

shitet

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 01:02 ,

shitet

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 00:11 ,

shitet

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 12:53 ,

kerr

980 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 19:28 ,

Shes opell fronteren

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 15:13 ,

shitet

3 800 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 11:38 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 22:25 ,

Sharan

37 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 15:56 ,

Shes kombi

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 13:34 ,

Shes Veturen Seat Alhambra per Familje 7.Vende

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim