Prishtinë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Sharan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Sharan | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Jan 21:09 ,

Pjes per SHARAN

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 22:24 ,

Sharan 1.9 tdi viti 98 manual

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 20:06 ,

Shes sharan 1.9 tdi

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 15:47 ,

U SHITT FLM MERRJEP vw sharan 1.8 rks

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 16:10 ,

VW Sharan (anglez)

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Dhj 12:27 ,

Sharan 1.9 TDI

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 19:32 ,

Shitet

2 850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 19:20 ,

VW Sharan 1.9 TDI(i) Klimatronik 2003 RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 15:48 ,

Shitet-mendru

2 850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 20:27 ,

ushitttttt flm merrjep

2 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 23:04 ,

shes urgjent sharan dizell me 1 vit regj qmi 3200

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 13:35 ,

shitet urgjent

3 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Tet 09:35 ,

urgjent 2800 ero regj 1 vit dizell 1.9 esht tip to

2 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 10:46 ,

Shes ShARANIN

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 11:57 ,

VW Sharan benzin+gaz

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Tet 16:58 ,

Shes Volkswagen Sharan

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Sht 17:35 ,

Shitet sharani

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 12:27 ,

Shitet VW Sharan 2016

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 14:20 ,

Shitet sharan 7 ulse pa dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 13:45 ,

VW Sharan

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 22:04 ,

Shes veturen

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 13:20 ,

Sharan 1.9

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 10:33 ,

Sharon

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 16:19 ,

Shitet sharan 7 ulse pa dogan 1.9 diesel

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 02:40 ,

Sipas marrveshjes

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 13:49 ,

Shitet vetura Shran 1.9 tdi me di te kuqe 7 ulse

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 12:41 ,

Shitet VW Sharan 1.9 TDI 1.Dor Gjerman

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 16:30 ,

VW Sharan dizel

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 09:21 ,

Saran1,9Dizell_

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 15:47 ,

Shesh sharan 1.9 tdi

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 19:39 ,

Sharan

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 12:27 ,

Sharon 1.9 tdi USHIT E GZOFT

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 13:14 ,

Sharon tdi 2.0

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Pri 13:06 ,

Shara

2 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 22:03 ,

Shitet vetura familjare

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 19:30 ,

Sharan 1.9 Tdi

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 15:06 ,

shes sharon seat 1.9Tdi

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Pri 11:41 ,

Sharon

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 16:43 ,

shes sharan seat 1.9 Tdi

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 02:31 ,

shes ose ndrroj sharonin 1.9Tdi

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 17:49 ,

Sharan 2.0

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 12:36 ,

Shes veturen sharan viti 1999 dizel 1.9 dti

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Mar 18:01 ,

SHARAN 1.9 TDI

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Mar 22:48 ,

Sharan 1.9Tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 18:15 ,

VW SHARAN 1.9 TDI AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 16:17 ,

u Shiti:..1.9 Dizel Klim Regj 30.08.2017 Ne Aksion

4 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 15:31 ,

Sharon

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 00:07 ,

U shit flm VW Sharan

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Shk 22:26 ,

VW Sharan 1.9 TDI

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Sharan | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim