Prishtinë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Sharan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Sharan | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Shk 12:33 ,

Shitet sharani 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 09:32 ,

Shitet sharani 1.9 TDI top gjendje

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 16:55 ,

Sharan 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Gush 09:33 ,

Shitet ne gjendje te mir 1,9 TDi .e i kuqe

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 21:46 ,

Shitet ndrrohet me t4 me ulse

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 21:24 ,

Shes mobile ndrroj me vetur me 7 ulse ju mirepres

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Jan 13:07 ,

Shitet sharani

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Tet 17:32 ,

Shiten skelet ne gjendje mir

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 12:55 ,

Shiten skelet

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Tet 09:39 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Dhj 17:23 ,

shitet

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Jan 21:09 ,

Pjes per SHARAN

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 12:57 ,

Shitet sharani 1.9 TDI per marakli

2 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 19:18 ,

Shitet ne gjendje mir

2 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Dhj 17:58 ,

shitet sharani

4 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Nën 19:35 ,

Shitet sharani ne gjendje te rregullt

5 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Jan 13:40 ,

1.9 tdi 81kw ardhur tash nga jashte

840 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 12:42 ,

1.9 tdi 81kw ardhur tash nga jashte

840 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 12:29 ,

1.9 tdi81kw ardhe tash nga jashte

840 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 12:10 ,

1.9 tdi klimtronik ardhur tash nga jashte

840 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 12:29 ,

Shitet sharan ne gjendje shum shumte mir

840 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Pri 22:05 ,

shitet vetura bus sharan ne prishtin 7ulse

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:32 ,

SHES SHARANIN 1.9 TDI ISAPO ARDHUN PA DOGAN

999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 10:49 ,

Shtitet wolswagen sharan 1.9 td

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 12:27 ,

Sharon 1.9 tdi USHIT E GZOFT

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 16:17 ,

shes sharonin te posa ardhur nga germania

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 13:18 ,

sharan 2003 1.9 tdi i ardhur nga anglia pa dogan

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Korr 02:24 ,

Urgjent shitet sharan 2004

1 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 10:07 ,

sharan 2003 1.9 tdi i ardhur nga anglia

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Gush 19:14 ,

sharan 1.9 tdi anglez 2003 pa dogan

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Gush 19:14 ,

sharan 1.9 tdi anglez

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 12:36 ,

Shes veturen sharan viti 1999 dizel 1.9 dti

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Gush 23:13 ,

VW Sharan 1750 euro Fiks

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 22:15 ,

Shitet ndrrohet

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 09:37 ,

shitet sharani 1.9 tdi rks dej nshkurt 2021

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 20:47 ,

shitet ndrrohet 1.9 tdi rks 17 01 2021 1800

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 06:49 ,

Shitet sharani 1.9 tdi rks 1-17-2021 aksion 1800

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 15:38 ,

aksion 1800 sharani 1.9 tdi rks 17 01 2021

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 18:23 ,

shes sharon Benzin 2.0

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Tet 19:16 ,

Shitet sharani

1 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 16:10 ,

VW Sharan (anglez)

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Qer 10:33 ,

Sharon

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 16:27 ,

Sharan

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Dhj 16:25 ,

Sharan Dizel 1.9 Viti 2000 Manual 7 ulse RKS

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 08:05 ,

Shitet sharani

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 16:18 ,

Ushit flm mer jep

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 15:06 ,

shes sharon seat 1.9Tdi

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Pri 16:43 ,

shes sharan seat 1.9 Tdi

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Korr 14:14 ,

Shitet sharani

2 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 13:43 ,

SHARAN 1.9 tdi 2003 rks 08.01.2021

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Sharan | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim