Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T1

18 Tet 15:12 ,

Kombi

10 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 19:54 ,

Korpe

Viti: 1985
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Sht 18:13 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 22:53 ,

Tenda Dilli ,,Xhimi''

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Shk 00:22 ,

Golf 2

700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Shk 12:09 ,

VW T1

3 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 21:47 ,

Shesss

Viti: 70-at
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Qer 10:10 ,

Kombi 4 Dyer VW

2 150 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 12:54 ,

Golf 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 13:57 ,

Man 8.15 mundesi ndrrimi me vetura etj

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 13:44 ,

Bledi

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Shk 12:59 ,

Shes Kombi

12 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Dhj 23:41 ,

Shitet kombi

2 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Tet 21:03 ,

Ww.t2

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Gush 19:33 ,

Kombi Volkswagen 1

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Gush 17:35 ,

Tauran

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 10:54 ,

Shes Kombi T1 1972

9 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Sht 12:34 ,

Sipas Marveshjes

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Gush 09:42 ,

kryje 1.9

95 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Maj 15:58 ,

ne kerkim te kafsheve

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 09:08 ,

stutgatd skenderaj shtutgard

55 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Mar 15:53 ,

shitet kombi

1 650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Mar 01:43 ,

vw t1

4 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 08:28 ,

Shiten 4 kombi wolkswagen

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 22:12 ,

U shit Fave Kombi

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 00:05 ,

Vw

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim