Artanë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T3 Caravelle

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 02:50 ,

Shitet kombi t3

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 19:22 ,

kombi t2 t3 t4

Viti: 1990
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Sht 14:05 ,

Shitet

16 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Gush 22:17 ,

Shitet t3

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 11:00 ,

WV KOMBI T3 CARAVELLE CARAT

2 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 20:15 ,

Vw T3 caravele cl syncro 4x4

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Korr 17:19 ,

Shitet VW caravelle t3

5 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 23:16 ,

Shitet wt3 syncro 4x4

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 13:12 ,

Syncro 4x4

12 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim