Klinë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T3 Caravelle

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Sot 18:55 ,

Vw t3 2.0 benzin viti 85 manuel 5 shpejci 1 pronar

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 01:50 ,

Shitet kombi t3

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 10:08 ,

Shitet Kombi T2

16 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 20:45 ,

Shitet Kombi t3

16 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 22:45 ,

Wt3/t2

3 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Tet 14:50 ,

Shitet vw t3 tuning sport 2.0 tdi dizell 6 muj rks

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 14:05 ,

Shitet

16 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Gush 22:17 ,

Shitet t3

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 11:00 ,

WV KOMBI T3 CARAVELLE CARAT

2 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim