Artanë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T3 Kombi | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 11:04 Vetura , Vushtrri

shes 2 goma dimri 195/70/15C

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 20:23 Vetura , Vushtrri

Shes komioneten

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Nën 08:30 Vetura , Prishtinë

Kombin VW T4 dizel

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 22:03 Vetura , Pejë

Shitet kombi 1.9

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 19:40 Vetura , Prishtinë

Shitet kombi

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Tet 20:20 Vetura , Pejë

Kombi 1.9 disel 1 vit regjistrim

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 19:33 Vetura , Gjakovë

VW T3 1.9 DIZELL 1 VIT REGJISTRRIM

1 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 19:36 Vetura , Viti

WW ElTE 28

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 21:05 Vetura , Besianë

Kombi

3 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 09:49 Vetura , Gjakovë

Vw T3 kombi

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim