Artanë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T3 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 01:50 Vetura , Lipjan

Shitet kombi t3

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:41 Vetura , Drenas

Shes t4 2.5 tdi me 5 ulse maxi

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:38 Vetura , Prishtinë

VW T3

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 09:51 Vetura , Mitrovicë

t 3

1 350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Nën 12:06 Vetura , Gjakovë

Shitet crafter TDI

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 11:37 Vetura , Prishtinë

shes kombii T3

3 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Nën 19:48 Vetura , Burim

Volkswagen T2, T3 WhiteStar Edition

4 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 11:04 Vetura , Vushtrri

shes 2 goma dimri 195/70/15C

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 20:23 Vetura , Vushtrri

Shes komioneten

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Nën 08:30 Vetura , Prishtinë

Kombin VW T4 dizel

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim