Klinë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T4 të tjera | MerrJep

25 Pri 10:46 Vetura , Klinë

Shes t4 2.4 dizell

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 07:49 Vetura , Klinë

Shes t4 2.4

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 13:03 Vetura , Klinë

T4 i sapo ardhur nga zvicrra

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Qer 10:03 Vetura , Klinë

shitet kombi

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 20:11 Vetura , Klinë

T4dhe t5 me dogan klim 1,9 dhe 2,5

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Pri 20:55 Vetura , Klinë

T4 t5 Sprinter Kiper

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Mar 19:32 Vetura , Klinë

T4 dhe t5

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 15:59 Vetura , Klinë

T4 i sapo ardhur me dogan

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 17:53 Vetura , Klinë

VW T4

3 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 16:41 Vetura , Klinë

T4 i sapo ardhur nga gjermania

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Dhj 13:01 Vetura , Klinë

WV t4

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Dhj 10:50 Vetura , Klinë

VW T4

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Dhj 20:31 Vetura , Klinë

T4dhe t5 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 20:43 Vetura , Klinë

t4 dhe t5

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 19:12 Vetura , Klinë

t4 me dogan

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 12:07 Vetura , Klinë

t4 qe nje jav ka ardh

3 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Gush 11:05 Vetura , Klinë

T4me dogana

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Gush 10:46 Vetura , Klinë

T4ja me dogan te pagur

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Gush 11:56 Vetura , Klinë

vw

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Gush 16:51 Vetura , Klinë

Fawe T4

2 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim