Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T5 Kombi

Sot 22:16 ,

VW T5

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 ,

VW T5 transporter 2.5 tdi - Pa dogan - viti 2006

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:49 ,

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:12 ,

Kombi t5 transporter

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:34 ,

VW Caddy 1.9 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:26 ,

Shes T5 Kamionet 2.5

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:49 ,

kombi t5

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:47 ,

t5 me frigo 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:41 Shitorja ,

Vw T5 1.9 TDI 77kw-105ps

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:28 ,

T5 | ME DOGANE | 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:21 ,

kombi t5

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:18 ,

t5 me frigo 2009 dogan homologim

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:04 ,

Shes t5 2.5 tdi 4×4 me klim

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 ,

Vw T5

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:09 ,

Vw t5 1.9 tdi i e kyqe

3 400 EUR

Dje 11:32 ,

Bandasha 16 Coll kombi T 5 te rujtun

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 10:31 ,

Kombi

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 16:07 ,

WW T5

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 13:51 ,

VW T5 2.5 TDI Frigo

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 21:57 ,

Shitet

08 Korr 11:47 ,

Kombi T5

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Korr 10:47 ,

T5 2006 me Dogan+TVSH me klim 2.5

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 08:35 ,

T5 1.9

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Qer 18:58 ,

WW T5

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 20:58 ,

Shitet Kombi VW Volkswagen T5 1.9 TDI

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Qer 09:18 ,

shes t5 1.9 tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 19:56 ,

VW T5

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Qer 14:41 ,

KOMBI T5 M1.9 TDI ME DOGAN ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 20:22 ,

Kombi T5

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Qer 18:22 ,

Shes kombin T5 i posa ardhur nga gjermania

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Qer 12:23 ,

T5 Transporter

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 18:55 ,

Shitet T5

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Qer 11:25 ,

VW T5 1.9 TDI

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 16:52 ,

Shitet kombi

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Qer 02:25 ,

Wv T5 u shiitt

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 21:44 ,

Shes Kombi T5 maxi Tdi 2.5 viti 2008.

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 23:05 ,

T5 Kombi

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 09:44 ,

Vw t5

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 20:18 ,

t5 t5 t5

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 20:53 ,

Shitet Kombi T5

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 09:32 ,

Kombi T5

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 09:19 ,

Kombi T5

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 09:20 ,

Kombi

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:54 ,

VW T5

3 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 19:39 ,

T5 N‘shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 22:48 ,

Shitet Kombi t5 2.5 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim