Artanë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T5 Kombi | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 23:49 Vetura , Ferizaj

t5 me klim 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:12 Vetura , Prishtinë

t5 2005 1.9 tdi i po sa ardhur nga gjermania

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:58 Vetura , Mitrovicë

Bandasha 16 Coll kombi T 5 te rujtun

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 21:51 Vetura , Besianë

SHES KOMBI T5 1.9 2005 MAXI ME KLIM NGA GJERMANIA

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44 Vetura , Vushtrri

VW- T5 me dogan+ homologim 2.5 TDI 2005

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:20 Vetura , Prishtinë

T5 2007 2.5 tdi me klim

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:02 Vetura , Ferizaj

VW T5 1.9 TDI FRIGO THERMO KING I DOGANUAR

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:48 Vetura , Viti

kombi t5 me klim 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:47 Vetura , Viti

kombi t5 19 tdi viti 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim