Kaçanik | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T5 Multivan | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 12:03 Vetura , Fushë Kosovë

T5 MAXI 5 ulse

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 14:18 Vetura , Mitrovicë

T5

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 13:35 Vetura , Ferizaj

Shitet T5, 2009, 4x4, 2.5tdi, 6 shpejtesi

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 08:21 Vetura , Prizren

VW T5 Multivan Highline,

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 13:51 Vetura , Prizren

Shitet

8 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 01:23 Vetura , Skenderaj

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Jan 13:09 Vetura , Ferizaj

Kombi vw t5 1.9 dizell 9 ulse shitet urgjent

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Dhj 13:10 Vetura , Malishevë

VW T5 MULTIVAN 2.5 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 10:16 Vetura , Lipjan

Shitet kombi T5 2.4 TDI

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Nën 15:14 Vetura , Prishtinë

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim