Kastriot | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T5 të tjera | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 19:33 Vetura , Ferizaj

WV T5, 2009, 4x4, 2.5 tdi, Regjistrim 1 vit

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 09:53 Vetura , Prishtinë

Vw Volkswagen Transport T5/T6 4Motion 2.0TDI 140PS

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 21:21 Vetura , Ferizaj

iveko

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Qer 13:57 Vetura , Ferizaj

Vw T5 1.9 TDI 2007 -ME KLIM-

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Maj 19:36 Vetura , Lipjan

VW T5 1 vjet regjistrim

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Maj 06:02 Vetura , Lipjan

Vw t5 2.5 tdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 20:28 Vetura , Kaçanik

Kamionet T5

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 21:48 Vetura , Klinë

vectra

380 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 19:45 Vetura , Pejë

Shes golf3

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim