Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T6 Kombi

Sot 12:21 ,

VW T6 2.0 TDI me dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:27 ,

T6 DSG 2011 ME KLIME

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:26 ,

VW Transporter T7 2.0 Tdi / FRIGO - KLIMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:26 ,

VW Transporter T6 2.0 Tdi - FRIGO / Klima

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 13:42 ,

Volkswagen T6 2.O Diesel 2010 RKS

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 22:39 ,

VW T6

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Gush 08:28 ,

Shitet T6

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Gush 10:41 ,

vw t6 transporter

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 16:00 ,

T6 2.0

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 19:41 ,

Kombi transportus 2.0 dizel 6 shejci viti 2016

87 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 18:50 ,

Wv transporter t6

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 19:09 ,

Furgon viti 2015 pa dogan

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Shk 09:32 ,

T6

7 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 21:17 ,

shitet kombi dhe ndrrohet me vetur

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 12:16 ,

T4

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 19:38 ,

shite

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 09:44 ,

Shitet Kombi VW T6 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 17:25 ,

Kombi VW T6 2.0 tdi sapoardhun me dogan

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 10:52 ,

kombi T 6maxi 2.0 tdi me dogan te pagume

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 19:38 ,

Shitet urgjent

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Gush 11:43 ,

vw T6 2.0TDI 2011 Sapo Ardhur me dogan

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 20:00 ,

shes passat 6 qmimi 8500

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 18:49 ,

Kombi T6

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 18:58 ,

I SHITUR E GZOFSH

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 17:05 ,

Kombi VW T6

550 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Qer 23:43 ,

Kombi T6

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 15:19 ,

U SHITE

4 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 21:00 ,

Shitet kombi T6

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 20:25 ,

Vw t6

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 18:24 ,

sharan

1 890 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 19:30 ,

Shitet kombi

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 19:36 ,

Kombi VW

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 19:18 ,

Kombi

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Shk 15:17 ,

Me marveshje

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Shk 13:17 ,

Ndrrohet Kombi

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 10:09 ,

shes ose ndrroj me pikap cady ose opel combo 1.7 m

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Nën 13:03 ,

Goma

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 15:06 ,

Shitet pikapi 1.9 disel

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 15:57 ,

Vetur

18 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Korr 14:59 ,

kombi t4 maxi

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 23:09 ,

Kombi vw t6 1.9 tdi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Pri 21:43 ,

vw transporter

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 20:27 ,

Transporter

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 19:12 ,

Shitet Kombi

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Shk 18:34 ,

Kombi Fawe2

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Shk 11:34 ,

Shitet kombi LT 35 2.5 TDI

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 10:42 ,

iveko

1 850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 19:11 ,

iveko

1 850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Dhj 14:34 ,

kombi

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 23:57 ,

Agoni

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999


Në fillim