Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T6 Multivan

16 Tet 17:26 ,

Shitet kamioni

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 11:00 ,

Kombi limozin

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Korr 18:10 ,

VW T6

22 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Dhj 15:29 ,

T6

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim