Artanë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Vento | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 23:25 Vetura , Kastriot

Venta 1.9 disel regjistrim 9 muaj me klime full

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:21 Vetura , Dardanë

Vw Vento 1.9 Dizell Rks 1 Vit Vp 94

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 Vetura , Gjilan

Vw Vento 1.9 Dizell Rks 1 Vit Vp 94

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:15 Vetura , Kastriot

Shitet vetura 1.9 turbo dizell

1 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:09 Vetura , Prishtinë

Shes ose Ndrroj Vw Venta 1.9 Diesel, RKS, 5 Dyer

1 650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:24 Vetura , Prishtinë

VW Vento 1.9 tdi

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:47 Vetura , Besianë

Vw golf 3 1.9 TDI SYNCRO 4x4 pa Dogan

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:13 Vetura , Prishtinë

SHITET VENTO VR6 KLIMATRONIC EXTRA

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 18:14 Vetura , Vushtrri

VENTA 1.9 TDI -94 RKS

1 550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Nën 06:15 Vetura , Mitrovicë

Shitet venta 1.9

420 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim