Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | VW Volkswagen | XL1

07 Gush 22:21 ,

Traktori ne shitje

3 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Pri 17:37 ,

Fellne Nr17

110 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 10:16 ,

Shitet

480 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 23:01 ,

Box per veturë...

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Tet 21:24 ,

Shitet urgjent pasat cL

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 11:14 ,

Jetmir

Viti: 1998
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Korr 18:25 ,

Gollf

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 12:35 ,

Shiten Qizmet Nr 39

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Nën 19:11 ,

shes pikap

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 07:52 ,

Shiten bandash me gjeth goma

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 23:03 ,

shes mercedes benz 200e viti 91

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 08:36 ,

shitet vetur wolswagen ne gjendjen seksi

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 08:30 ,

shes tauregun

7 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Mar 09:03 ,

Shes fellenet

160 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: > 500 000
Në fillim