Prishtinë | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 15267
Passat , 4880
T3 , 140
T4 , 805
T5 , 404
T6 , 27
181 , 30
Amarok , 10
Beetle , 72
Bora , 326
Buggy , 5
Caddy , 1864
CC , 104
Corrado , 7
Crafter , 52
Eos , 9
Fox , 61
Iltis , 2
Jetta , 578
Käfer , 1
LT , 107
Lupo , 100
New Beetle , 28
Phaeton , 32
Polo , 1393
Routan , 1
Scirocco , 15
Sharan , 238
T1 , 9
T2 , 239
Taro , 1
Tiguan , 390
Touareg , 227
Touran , 1141
up! , 28
Vento , 214
XL1 , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:21
Linku:
,

SHITET TOURAN DIESEL 2.0 DSG 7 ULËSE

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 09:38
Linku:
,

Volkswagen Passat

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:48
Linku:
,

VW TIGUAN 2.0 TDI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:21
Linku:
,

Shitet Touran 2007 Diesel 2.0 Dsg 7 Ulëse

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 07:11
Linku:
,

SHITET VW CC 2013 2.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 01:25 ,

Caddy 1.6 TDI

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:04 ,

Golf 2 1.6

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:37 ,

Shitet vetura Golf Plus (Team)

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:37 ,

Shitet Golf Plus

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:06 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 2150 € ��

2 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:06 ,

VW TOURAN 1.9 TDI 77 KW 6 SHPEJTSI 7 ULSE V.P 2006

5 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:00 ,

PASSAT CC 2.0 TDI DSG

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:58 ,

VW Golf 6 1.6 TDI Blue / 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:57 ,

VW Caddy 2.0 sdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:38 ,

�� Blejm Vetura prej 150 deri 3000 ��

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:34 ,

GOLF 7 2.0 GTD

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:33 ,

T5 1.9 dizell viti 2008

6 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:27 ,

TAURAN -04 2.0 nga CH qmimi fiks:1850 euro

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:26 ,

PASSAT 1.9 TDI VITI 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:21
Linku:
,

Shitet Touran 2007 Diesel 2.0 Dsg 7 Ulëse

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:21
Linku:
,

SHITET TOURAN DIESEL 2.0 DSG 7 ULËSE

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

POLLO 1.2 BENZIN DSG AUTOMATIK V.P 2010 RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

GOLLF 7 1.6 TDI V.P 2013 PA DOGAN NGA GJERMANIA

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:17 ,

Venta 1.9.Turbo Dizell.

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:17 ,

TOURAN1.9TDI I REGJISTUAR RKS

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 ,

VW Golf 4 1.9 TDI 74kw 101Ps PACIFIC

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:06 ,

VW Tiguan SportStyle 2.0 TDI 2012 4motion DSG

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:06 ,

VW Touran 2.0 TDI 2012 Automatik DSG ������������

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:06 Shitorja ,

Shitet VW Caddy 1.9 SDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:00 ,

VW Tiguan 4x4 automatik dizel

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:57 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 74 KW��AUTOMATIK+TIPTRONIK�� I RI 2020

5 100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:55 ,

POLO GTI DSG 180 PS Viti 2013 ������������

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:36 ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI DSG 2009 FULL EXTRA

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:36 ,

VW GOLF 6 GTD 2.0 TDI DSG 2010

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:35 ,

TIGUAN R-LINE

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:35 ,

TIGUAN

14 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:34 ,

PASSAT B8

10 599 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34 ,

Passat 2.0 TDI

6 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:30 ,

VW PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK DSG -2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 ,

Vw krafter t5 lt t4

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 ,

VW GOLF 3 1.9 TURBO DIZEL RKS - 92 EXTRA I RUJTUN

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:25 ,

PASAT AUTOMATIK NDRROHET ME AUTO PA DOGAN

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:12 ,

VW TIGUAN 2.0TDI DSG R LINE 2016 4MOTION FULL

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:11 ,

VW Golf 4 TDI

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:07 ,

Vw Golf VI 2.0Tdi 2012 Dsg

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:04 ,

Passat CC

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:02 ,

Golf 7 AUTOMATIK 2015

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:59 ,

Passat CC 2014 R-Line Full options��������

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 ,

1,6 Benzin

2 999 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:57 ,

I BLEJM TE GJITHA VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT VW ��

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:48
Linku:
,

VW TIGUAN 2.0 TDI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:46 ,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim