Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 54551
Passat , 17569
T3 , 587
T4 , 4319
T5 , 1279
T6 , 124
181 , 134
Amarok , 93
Beetle , 260
Bora , 1077
Buggy , 21
Caddy , 6344
CC , 271
Corrado , 51
Crafter , 173
Eos , 27
Fox , 152
Iltis , 6
Jetta , 2006
Käfer , 12
LT , 587
Lupo , 375
New Beetle , 70
Phaeton , 104
Polo , 4004
Routan , 5
Santana , 12
Scirocco , 63
Sharan , 785
T1 , 24
T2 , 1531
Taro , 5
Tiguan , 764
Touareg , 724
Touran , 4167
up! , 44
Vento , 785
XL1 , 13
Sot 17:23
Linku:
,

GOLF 7 1.6 TDI MODELI CUP ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

10 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 09:46
Linku:
,

Golf 7 1.6 TDI BlueMotion 2014 (ME DOGANE ME HOMOL

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 19:08
Linku:
,

VW POLO TDI COMFORTLINE

5 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Qer 01:02
Linku:
,

KOS +383

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 18:44 ,

VW Golf 6 TDI DSG Automatik 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:44 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven Te Cilat nuk i Perdorni

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:44 ,

GOLF 7 GTD 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2015 184 PS ❇️

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:44 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2013DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:44 ,

Ka 10.Goma.Nr.13.15.16.Dhe Me C.

10 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:44 ,

TIGUAN 2.0 (L) TDI 23/01/2019 Kilometra 20 Mi ✅

2 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:44 ,

SHES GOLF 2, 1.6 BENZIN SHUM I RUJTUN

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:44 ,

GOLF 7 1.6 TDI MANUAL 105 PS I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:44 ,

BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET

49 116 515 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:44 ,

Passat 2.0 TDI 2011 AUTOMATI (DsG) 189 Km Higline✅

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:44 ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016DOGAN&HOMOLOGIM❇️

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:44 ,

Blejm Gjitha Modelet e Veturav PA DOGAN 24/7��

25 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:44 ,

Tauran 1.6 tdi Automatik me dogan Prej Zvicerres

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:43 ,

Golf 6 2.0 tdi me dogan të Paguar i sapo doganuar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:43 ,

Touareg 2.5 TDI Automatik

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:43 ,

Golf V 1.9 TDI Automatic

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:43 ,

Per Golf.4.1.15.E.

15 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 18:43 ,

Tiguan 2.0 tdi Automatik me dogan Prej Zvicerres

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:43 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven PA DOGAN OSE RKS 24/7

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:43 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven nga viti 2000-2020

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:43 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:43 ,

Golf 3.30.Euro.20.

19 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 18:42 ,

Golf Vl 2.0 TDI 140PS HIGHLINE

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:42 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:41 ,

VW Passat 2.0 tdi DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:41 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:41 ,

Shes 6 radia te ardhur nga zvicrra info 049559118

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:41 ,

Shes golf 3 benxi 1.4 S me qip ardhur nga gjermani

350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:41 ,

Shitet VW Touareg - 3.0 TDI - 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:41 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:41 ,

Polo Cross Dizel 1.9 TDI INFO 044999242

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:41 ,

Shitje

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:41 ,

Passat 1.9 tdi (ti) tkuqe

4 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:40 ,

Shiten Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran

240 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:40 ,

U SHIT FLM MERRJEP

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:40 ,

VW Passat 2.0 benxin AUTOMATIK VITI 06

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:40 ,

VW Passat 1.9 tdi automatik

4 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:40 ,

VW Caddy life family me xhama ne fund te 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:40 ,

Shitet kombi t2

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:40 ,

GOLF 4 1.9 TDI (I)TKUQE 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:40 ,

Auto-Pjes.Shesim pjes Per Golf 7 6 5 Audi Bmw

55 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:39 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

5 555 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:39 ,

shes VW Polo 1.4 dizel Dogan te paguar viti 09

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:39 Shitorja ,

VW GOLF VII 2.0TDI DSG

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:39 ,

Shitet Golf 7 Sportvans 2.0 R-Line

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:39 Shitorja ,

VW Golf VI Plus ( Automatik )

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:38 ,

Shitet Cady si xhip 4motion 4*4. 112mi km. CH

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:37 ,

Caddy 2.0 TDI 4motion 4*4. 2012 viti CH

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:37 ,

VW Transporter T5 2.5 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim