Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 554
Passat , 116
T4 , 23
T5 , 9
T6 , 1
181 , 1
Beetle , 1
Bora , 8
Caddy , 58
CC , 5
Crafter , 8
Fox , 1
Jetta , 13
LT , 2
Lupo , 4
Phaeton , 4
Polo , 64
Scirocco , 1
Sharan , 3
T2 , 4
Tiguan , 24
Touareg , 13
Touran , 58
up! , 1
Vento , 3
Sot 17:30 Shitorja ,

Rent a Car Dardania

20 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:29 ,

Rent a car ALD

15 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:28 Shitorja ,

Golf 6 Plus 2.0 TDI. 118.000 km

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:27 Shitorja ,

Golf 7 2.0 TDI DSG Panorama

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:25 Shitorja ,

Rent a Car Dardania

20 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:25 Shitorja ,

Vw T5 1.9 TDI 77kw-105ps

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:23 Shitorja ,

Golf 6 2.0 TDI DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim